NOVICE
12. December 2018
Dobrković novi trener Rudarja

Po odhodu članskega trenerja Jake Kešeta in ko so člani odigrali tri srečanja praktično brez trenerja, pri vodenju treningov in tekem sta sodelovala predsednik Drobnič in kapetan Gjerek, je vodstvu društva uspelo v svoje vrste pripeljati nekdanjega črnogorskega reprezentanta, danes 42-letnega Marka Dobrkoviča. Dobrković, ki trenutno s sinom živi v Celju, si je ogledal domačo pokalno tekmo s SVIŠem, z današnjim dnem pa prevzel dirigentsko palico članske ekipe. Fantje so ga že spoznali in tudi izpeljali prvi trening. Dobrković se bo prvič predstavil širši javnosti že v petek, 14.12.2018, ko pride v Dvorano Polaj ekipa Drave. Glede na njegovo dolgo in uspešno športno kariero ter dejstvo, da je v rodnem Baru ustanovil lasten klub, velja za dobrega in cenjenega strokovnjaka, ki bo naši članski ekipi dodal svež veter. Želimo mu uspešen začetek in dobro delo v našem društvu.

Podpirajo nas